Srpen 2014

Amnézie - 2. kapitola

25. srpna 2014 v 11:38 | Harry Spike |  Amnézie
Tradá, je to tady!
Harry je zpátky a přichází dokonce i s novou kapitolou Amnézie, chvalte Pána!
Ehm, no. Takže, ráda vás všechny zase vidím (ne, že by vás bylo nějak moc, ale to je jedno) a jste prostě skvělí. Jak se vám dařilo?
Mě se dařilo docela dobře, v rámci možností. Byla jsem u rodinných přátel, kteří se mě jako obvykle pokusili opít, potom v Německu a na chatě, hrála jsem badminton, párkrát jsem ztratila vůli žít a následně objevila nový smysl života. Fakt dobrodružný týden.
Jinak, ještě nevím, jak to bude s tou recenzí na Asylum. A dneska jdu do kina na Strážce Galaxie, takže to bych potom třeba mohla zrecenzovat. Ještě uvidím.
Tak, a teď už k povídce.
V téhle kapitole se nám krapet pohne děj, zároveň je docela popisová (skoro mě napadá, jestli jsem to trochu nepřehnala... Doufám, že ne.) a nemyslím, že by se mi nějak zvlášť povedla, ale to si koneckonců nemyslím o žádném svém literárním díle. Takže vám k tomu můžu říct jen, posuďte sami.
Tak jo. To je ode mě všechno, následuje samotná kapitola.
Mějte se a naviděnou.

Aktualizace 0.1

15. srpna 2014 v 22:04 | Harry Spike |  Výkec - Harry Spike
Zdarec,
je to už nějakou dobu, co jsem sem něco napsala. Každopádně, chtěla jsem jenom dát vědět, že se nepohřešuju a povědět vám, co ode mě máte v blízké době (ne)očekávat.
Takže, co se Warm Alliance, vypadá to se mnou následovně:
1) Pracuju na druhý kapitole Amnézie. Ne, že by to šlo rychle, ale myslím, že by zanedlouho mohla být v uveřejnitelném stavu. A, jo, připadá mi blbější, než ta první. Doufám, že je to jen můj osobní pocit.
2) Uvažovala jsem o recenzi na knihu, konkrétně Asylum - ústav pro duševně choré, ale potom jsem usoudila, že by tam možná bylo trochu moc kritiky. Každopádně, hodilo by se to, aby tu konečně něco bylo, huh? Takže to asi udělám takhle - případný návštěvník blogu mi může dát vědět, jestli by o tu recenzi stál. Pokud se nikdo takový nenajde, nejspíš se na to vykašlu.
3) Nedávno jsem byla v kině na filmu Lucy, kterej byl mimochodem fakt hustej, a taky na něj plánuju udělat recenzi.
4) Jinak máme už delší dobu společně s Bibi rozdělanej jeden projekt - slashovou povídku - a myslím, že bychom ji už v brzké době mohly začít zveřejňovat. Teda, ještě jsem s ní o tom nemluvila, ale zdá se mi, že by to mohlo být brzy ready. Takže jenom, abyste věděli, že se rozhodně máte na co těšit.
5) Od zejtřka do příští neděle budu tak nějak mimo dům a články nepřednastavuju, takže ode mě nic nečekejte.

Tak jo.
Jinak, co se mě týče, mám se docela dobře a v rámci možností užívám prázdniny. Minulý dva tejdny jsem navštěvovala intenzivní kurz angličtiny, docela mě to bavilo a taky jsem si fakt dobře pocvičila svoje mluvící schopnosti a seznámila se s pár lidma. Některý z nich jsou vážně fajn a dneska jsme s nimi po vyučování (byl to poslední den) zašli do hospody na oběd, jeden spolužák nám vyprávěl zajímavé zážitky o tom, jak byl ve Finsku a prej tam všude jsou obchody s rakvema a kadeřnictví. A druhej říkal, že jedl kuře, který chutnalo jako makrela. Takže rozhodně není pochyb o tom, že jsou to sympaťáci.
Kromě angličtiny jsem trávila většinu času znovusledováním Supernatural. Nějak se pořád nemůžu vyrovnat s faktem, že už jsem to dokoukala a že musím čekat do října na desátou sérii. Svoje pocity ohledně této skutečnosti bych vyjádřila písničkou od Green Day "Wake me up when September ends".
A tenhle rok se zase nedostanu na Pride. Začíná mi to fakt hodně vadit, už to plánuju asi tři roky. A taky se nejspíš nedostanu na Rock for people. Výborný, prostě geniální.
Nicméně, pozitivní věc je, že máme v lednici Cinzano, takže se aspoň můžu ožrat. To se vždycky hodí.

Hm, no, zanedlouho budu muset jít spát, takže už se s váma rozloučím.
Dobrou noc & žijte dlouho a blaze.

O adminovi - Bibi

8. srpna 2014 v 22:26 | Bibi |  Výkec - Bibi
Ahoj!
Já jsem Bibi a nastal čas, abych se vám taky představila. Opravdu nechápu, jak toho Harry mohla napsat o sobě tolik a nepředpokládám, že se mi podaří napsat ani tak polovina toho, co napsala.
Asi bych začala tím, že mě hrozně baví hudba. Poslouchám Green Day, My Chemical Romance, All Time Low, Simple Plan, Blink 182 a pak taky Nightwish/ popřípadě Tarju Turunen. Hraju na kytaru asi tak pět let a taky zpívám.
Celkem často jsme si s Harry říkaly, že by jsme založily kapelu, ale obvykle to ztroskotá na tom, že nám jaksi chybí ostatní členové. Z toho důvodu, jsem se rozhodla, že se naučím hrát na baskytaru (ale bicí už mi asi rodiče nedovolí :D )
Jsem taky introvert a v poslední době mi přijde, že jsem naprosto neschopná žít normální život, tak hodně svého volného času trávím na počítači, buď se dívám na Supernatural, a nebo jsem na tumblr.
Celkem ráda kreslím. Teda ne, že bych měla nějaký talent, to zas ne. Ale jednou jsem se takhle rozhodla, že se naučím kreslit. Začalo to asi tak, že jsem viděla nějaký vážně dobrý portrét Billieho z Green Day a prostě jsem ho chtěla taky nakreslit. A tak jsem začala. Trvalo mi to asi tak dva roky, než to bylo jakž takž dobrý, ale stejně bych o sobě netvrdila, že umím nějak závratně pěkně kreslit :D .
Čtu většinou fantasy a scifi, nejraději mám Pána Prstenů, a Hobita (jen tak mimochodem filmové provedení Hobita je celkem dost nepřesný, fakt nechápu, proč tam dali toho Azoga Znesvětitele, nebo jak to bylo), nebo Podzemí (ale tam taky s každým dílem to bylo čím dál víc a víc divnější). Ale čtu i jiné žánry než scifi a fantasy, teďka nedávno jsem četla nějakou psychologickou (nejspíš) knihu, a ta byla taky fajn :D.
Jak jsem už říkala, dívám se na Supernatural, ale jinak asi žádný další oblíbený seriál nemám. Z filmů mám ráda Šifru mistra Leonarda (už dlouho plánuju přečíst si knihu, ale nikdy se k tomu nedostanu), Indiana Jones, Mumie, Flynn Carsen, ale i třeba Deník Bridget Jones.
A teď už mi přijde, že jsem vyčerpala všechna témata o kterých bych mohla mluvit, v souvislosti se mnou.
Nejspíš to eště taky poupravím.
Mějte se a žijte blaze!O adminovi - Harry Spike

8. srpna 2014 v 19:27 | Harry Spike |  Výkec - Harry Spike
Zdravím,
už nějakou chvíli jen tak posedávám u počítače a snažím se pokračovat v povídce. Povedlo se mi připsat asi tak dvě slova.
Takže ne, že by to nevypadalo nenadějně, ale taky se nedá říct, že by to vypadalo zrovna nadějně. Tak jako tak, teď jsem tu chtěla řešit něco úplně jiného.
Dobře. No, zkrátka, jak se tu tak snažím psát tu povídku, dostala jsem spásný nápad. Napadlo mě, že bych třeba mohla sem na Warm Alliance napsat nějaký článek o sobě, kde bych se v krátkosti představila a sdělila bych to nejdůležitější, co byste o mně měli vědět. A jelikož s tím Bibi nemá problém, rozhodla jsem se, že do toho půjdu.
A předem vás musím upozornit, že jsem poněkud neschopná psát delší souvislé texty, takže to asi bude znít jak od mentálně postiženého člověka a absolutně to nebude dávat smysl. Ale třeba si časem zvyknete... A třeba taky ne.

Více pod perexem.


Amnézie - 1. kapitola

5. srpna 2014 v 19:37 | Harry Spike |  Amnézie
Zdravím vás,
přicházím se svým prvním příspěvkem na tomto blogu, který je zároveň první kapitolou mé nové povídky.
Nedávno jsem totiž dostala fakt geniální nápad na dokonalou megapovídku a rozhodla jsem se, že se aspoň pokusím ji napsat. Včera jsem na ní začala pracovat a usoudila jsem, že bych ji mohla uveřejňovat zde.
Každopádně, musím vás předem varovat, že mám poněkud omezené schopnosti, časové možnosti a především pracovitost, takže to s největší pravděpodobností dopadne tak, že budu psát jeden díl za uherský rok. Ale to neznamená, že se nebudu snažit nebýt líná a něco psát, to rozhodně ne. Říkám jen, že je tu velká šance, že to tak skončí.
Ale teď už dost toho pesimismu ohledně mého spisovatelství, obraťme se k lepší stránce věci.
Lepší stránka věci je přesně to, že tu pro vás mám zbrusu novou kapitolku a že budete mít tu čest ji číst jako třetí (první jsem byla já osobně a druhá Bibi), což je rozhodně nádherné a myslím, že si to zaslouží oslavit troškou dobrého vínečka.
Ovšem, ještě, než začneme, vložím sem krátké základní info o povídce, které má posloužit příštím generacím k hlubokému zamyšlení a nalezení smyslu života.
________________________________
Ještě poznámka pod čarou - pokud vám některé postavy v povídce budou připomínat nejmenované hudebníky, či snad nedejbože nejmenované fiktivní postavy, vězte, že se jedná pouze a jedině o váš osobní pocit a že to rozhodně nemá vůbec nic společného s tím, že by třeba autorka poslouchala několik dní dokola tu samou nejmenovanou písničku, či že by snad začínala být zblbá ze svého nejmenovaného oblíbeného seriálu. Ne, vážně, něco takového vás nemůže ani napadnout.

Info
Název: Amnézie
Žánr: slash, psychologické, drama
Fandom: originální
Autor: Harry Spike
Počet dílů: nemám nejmenší ponětí
Stav: rozepsaná


Animky z Weighted

4. srpna 2014 v 20:06 | Bibi |  Výkec - Bibi
A ještě tady ty animky jsou hrozně moc pěkný a roztomilý.

Moc pěkná fotka

4. srpna 2014 v 19:34 | Bibi |  Výkec - Bibi
Sice je to vlastně screenshot z Weighted, ale já to sem musela dát, protože to tu Frankovi strašně sluší a vypadá prostě úplně úžasně, ikdyž právě vylezl z hrobu.

Frankův nový klip

4. srpna 2014 v 18:53 | Bibi |  Výkec - Bibi
Frank Iero právě vydal nový klip k písni Weighted. Musím říct, že takový klip jsem sice vůbec neočekávala, ale i tak je to naprosto úžasný. Obzvláště ten konec je velmi zajímavý. A ta písnička je vlastně taky hrozně moc pěkná, takže celkově je to úžasný. Až se na to podíváte, nezděste se.


Vítejte!

4. srpna 2014 v 17:34 | Bibi & Harry
Tímto bysme Vás všechny rády přivítaly na blogu Warm Alliance.
Moc rády Vás tu vidíme. Chovejte se tu jako doma.
Ale neberte to zas až tolik vážně, neboť nám ledničku zrovna vyžrat nemusíte.
Ale teď už z jiného soudku!
V týmu Warm Alliance jsme dvě: Bibi a Harry.
Tento blog bude věnován povídkám a také zde budeme uveřejňovat zápisky ze svých záchvatů fangirlingu.
Doufáme, že se nenecháte příliš zastrašit naší přehnanou posedlostí některými celebritami a fiktivními postavami.
Přejeme Vám příjemný pobyt na našich stránkách.

Bibi & Harry