O adminovi - Bibi

8. srpna 2014 v 22:26 | Bibi |  Výkec - Bibi
Ahoj!
Já jsem Bibi a nastal čas, abych se vám taky představila. Opravdu nechápu, jak toho Harry mohla napsat o sobě tolik a nepředpokládám, že se mi podaří napsat ani tak polovina toho, co napsala.
Asi bych začala tím, že mě hrozně baví hudba. Poslouchám Green Day, My Chemical Romance, All Time Low, Simple Plan, Blink 182 a pak taky Nightwish/ popřípadě Tarju Turunen. Hraju na kytaru asi tak pět let a taky zpívám.
Celkem často jsme si s Harry říkaly, že by jsme založily kapelu, ale obvykle to ztroskotá na tom, že nám jaksi chybí ostatní členové. Z toho důvodu, jsem se rozhodla, že se naučím hrát na baskytaru (ale bicí už mi asi rodiče nedovolí :D )
Jsem taky introvert a v poslední době mi přijde, že jsem naprosto neschopná žít normální život, tak hodně svého volného času trávím na počítači, buď se dívám na Supernatural, a nebo jsem na tumblr.
Celkem ráda kreslím. Teda ne, že bych měla nějaký talent, to zas ne. Ale jednou jsem se takhle rozhodla, že se naučím kreslit. Začalo to asi tak, že jsem viděla nějaký vážně dobrý portrét Billieho z Green Day a prostě jsem ho chtěla taky nakreslit. A tak jsem začala. Trvalo mi to asi tak dva roky, než to bylo jakž takž dobrý, ale stejně bych o sobě netvrdila, že umím nějak závratně pěkně kreslit :D .
Čtu většinou fantasy a scifi, nejraději mám Pána Prstenů, a Hobita (jen tak mimochodem filmové provedení Hobita je celkem dost nepřesný, fakt nechápu, proč tam dali toho Azoga Znesvětitele, nebo jak to bylo), nebo Podzemí (ale tam taky s každým dílem to bylo čím dál víc a víc divnější). Ale čtu i jiné žánry než scifi a fantasy, teďka nedávno jsem četla nějakou psychologickou (nejspíš) knihu, a ta byla taky fajn :D.
Jak jsem už říkala, dívám se na Supernatural, ale jinak asi žádný další oblíbený seriál nemám. Z filmů mám ráda Šifru mistra Leonarda (už dlouho plánuju přečíst si knihu, ale nikdy se k tomu nedostanu), Indiana Jones, Mumie, Flynn Carsen, ale i třeba Deník Bridget Jones.
A teď už mi přijde, že jsem vyčerpala všechna témata o kterých bych mohla mluvit, v souvislosti se mnou.
Nejspíš to eště taky poupravím.
Mějte se a žijte blaze!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama