Září 2014

Aktualizace 0.2

7. září 2014 v 19:56 | Harry Spike |  Výkec - Harry Spike
Zdravím,
už dlouho se tu žádná z nás neozvala, proto přicházím poinformovat.
Především bych chtěla říct, že píšu kapitolu Amnézie, ale zatím jsem tak v polovině, takže si ještě chvilku počkáte. Za což se mimochodem omlouvám.
A co se týče recenzí, taky to nevypadá zrovna nadějně, naslibovala jsem jich hory doly, ale zatím se nějak nerealizujou. Ale třeba se to časem zlepší. Můžeme doufat.

Ehm, no... Tak, aby článek nebyl tak krátký, dodám ještě něco ze svého osobního života.
Chodím do školy. Ne, že by mě to teda nějak moc těšilo, ale zatím se to dá. Ještě jsme nepsali moc písemek, takže oukej. Akorát mi trochu vadí to ranní vstávání, ještě navíc, když k tomu mám občas záchvat nespavosti (v pátek jsem spala asi tak hodinu a půl, což bylo fakt ohromně bezva).
Jinak jsem viděla A Fan's Perspective a Gag Reel Season 9 Supernatural a je to obojí vážně úžasný! :3 :DD Pokud jste to ještě neviděli, strašně moc to doporučuju, už je to i na youtube, určitě si to najděte. Rozhodně nebudete zklamaní :D
Potom mám taky nový OTP a vlastně celkově jsem se začala koukat na další teplou show, konkrétně je to Merlin. Merthur ftw, this ship sails itself.
Tak jo.
Asi jsem vyčerpala vše, co jsem chtěla říct. Teď asi půjdu hrát na klavír, aby mě nezabila učitelka z hudebky. (Držte mi palce, ať to tam zejtra přežiju.)
Žijte dlouho a blaze.

+ aby článek nevypadal tak krátce, přihazuju vám jednu bezva písničku, kterou si určitě poslechněte, protože je fakt sexy. A ten klip je taky hrozně moc bezva. Asi mám vojenský fetiš.