Říjen 2014

Aktualizace 0.3 - nepohřešuju se

31. října 2014 v 9:46 | Harry Spike |  Výkec - Harry Spike
Zdravím,
rozhodla jsem se, že je načase přestat předstírat, že se pohřešuju, nebo případně, že neexistuju a vůbec nikdy jsem neexistovala a něco sem napsat.
Každopádně se chci omluvit za to, že jsme to tu nechaly docela dlouhou dobu jen tak ležet ladem - v negativním smyslu - (a Bibi je to asi jedno :D), no, a taky samozřejmě za to, že jsem kretén. Tak nějak jsem doufala, že touhle dobou už budu mít napsanejch tak dvěstěpadesát (samozřejmě s mírnou nadsázkou) kapitol Amnézie, ale zatím to vypadá, že mám spíš totální zásek. A víte, co dělám místo toho, abych psala? Víte, co dělám? Je to fakt nepochopitelný. Já kurňa kreslím draky. Wtf, Harry, wtf? Jsem prostě nemožná.
Takže tohle asi tak k mý debilitě.
Jinak jsme měli tenhle celej tejden prázdniny, což je bezva. Konečně jsem měla čas pořádně nic nedělat, nic neudělat a ničeho nedosáhnout na téměř profesionální úrovni.
Akorát jednou jsem si dokonce zašla sama do cukrárny, kde jsem si dokonce sama koupila čaj a pak jsem si ho tam sama vypila. Sice jsem si připadala hodně trapně, ale překonala jsem svoji sociofobii.
A včera jsme byly s Bibi nakupovat, což bylo fajn. A Bibi si koupila strašně spooky rukavice s kostrama rukou. Svítí ve tmě. Jsou nádherný.
No jo. Škoda, že už tyhle prázdniny budou končit. Nevím, jak se pak zase přizpůsobím škole, obzvlášť s tím, jaký je nyní můj spánkový režim, tozn. nemůžu usnout, tak čtu gay fanfikce do půl třetí ráno a pak konečně nějakým záhadným způsobem usnu a spím obvykle tak do deseti ráno. I když zase na druhou stranu, ani ve školní dny většinou nespím víc než pět hodin, takže se nic zas tak moc nezmění.
No, každopádně, to je jedno. Já jenom, abyste věděli, že nejsem pohřešovaná a že moje existence nebyla pouze výplodem vaší bujné fantazie. A pokud chcete, můžete se modlit, abych se konečně vzchopila a dopsala kapitolu Amnézie, nebo pokud chce te být opravdu důslední a zvolit nějakou účinnější metodu, můžete mě třeba přijít profackovat.
Tak jo, asi půjdu dokreslit toho draka. Kdyžtak se můžete tady podívat na to, co z něj zatím mám, jestli chcete.
Tak se mějte a moc ráda jsem vás viděla. (Doufám, že vy mě taky.)
Žijte dlouho a blaze.