Leden 2015

Omluva

28. ledna 2015 v 18:44 | Harry Spike |  Výkec - Harry Spike
Zdravím,
usoudila jsem, že by bylo vhodný se sem po těch dvou měsících aspoň přijít omluvit.
Jak vidíte, naše aktivita byla naprosto na bodu mrazu (dokonce bych se odvažovala tvrdit, že i o něco níže) a z povídek jsme nenapsaly skoro nic.
Důvody jsou následující:
Nehodlám mluvit za Bibi, ale, no... Ona je prostě Bibi. A aspoň narozdíl ode mě nic neslibovala. :D
Se mnou se věc má tak, že se prostě vždycky pro něco nadchnu, jenže vydržet u realizace je trochu těžší, takže to s mýma povídkama obvykle dopadá blbě, ať dřív nebo později. (Většinou dřív.) Každopádně, tím neříkám, že už není naděje, že bych pokračovala v Amnézii, jen říkám, že často přehnaně podlehu nadšení a vymyslím si hory doly a potom to všechno nejsem schopná z realizovat.
A řekla bych, že jsem v posledních asi tak dvou měsících obecně neměla moc chuť do psaní, co se literatury týče, mám trochu tvůrčí krizi. Ale na druhou stranu se mi trochu zhoršila nespavost a obecně jsem se dostala do takovýho zajímavýho psychickýho stavu, kdy mám dlouhodobě neutrální náladu občas prostřídanou záchvaty extrémně blbý nálady a panickou úzkostí, díky čemuž jsem začala po nocích psát písně. Ale jako, stojí celkem za hovno, takže v nich žádnou budoucnost moc nevidím.
Každopádně, když už jsem měla chuť psát, většinou jsem zase neměla čas, protože znáte to - škola, písemky, hudebka, pololetní vysvědčení, do toho jsem měla ještě celkem vysokou absenci ve škole, takže jsem s tím měla trochu problémy.
Takže tímhle se strašně moc omlouvám za to, že jsme se tu na to poněkud vysraly a za to, že nedokážu dodržet svoje sliby a představy a tak. Jsem prostě debil. Fakt promiňte, lidi, vím, že mi to asi neodpustíte (pokud to tu někdo čte) a uznávám, že já si to taky neodpustím, prostě jsem totálně nepoužitelná. Omlouvám se.
Tak jo, to je asi všechno. Doufám, že se mi nějak podaří najít ztracenou nit v Amnézii a budu zase moct pokračovat. To by rozhodně bylo super.

Žijte dlouho a blaze.