Březen 2015

Aktualizace 0.4

7. března 2015 v 21:11 | Harry Spike |  Výkec - Harry Spike
Zdravím vás,
dneska jsem celej den strávila doma a je mi z toho celkem divně, takže mě nějak napadlo, že bych sem mohla napsat článek.
Nemám totálně co říct, akorát tu teď sedím a popíjím vínečko (kterýžto nemilý návyk ode mě okoukala i Bibi, včera se taky dala na alkohol, protože se cítila vnitřně prázdně... Myslím, že jsem ji zkazila) a přemýšlím, co bych sem sakra mohla napsat. Už mě dokonce i něco napadlo, jenže jsem to zase zapomněla, protože jsem psala o něčem jiným. Blbý, co?

Jo. Hm. Takže, co se mého nezajímavého života týče, měla jsem nedávno pár dní, kdy jsem se cítila úplně strašně dobře a měla jsem neskutečně maniakální náladu a bylo to fakt super. Teď je to trošku horší, ale pořád takový jako oukej. Jenom se nudím.

É. Jo. A konečně se mi podařilo zkompletovat melodii jedný svý písničky, mám vymyšlenej refrén, sloky, i bridge a dokonce jsem i na celkem dobrý cestě s kytarovým sólem, který sice ještě nemám dotažený, obzvlášť vzhledem k doprovodu, ale to už se nějak začachří. Ovšem mám ještě dva následující problémy: nemám bicí a nelíbí se mi text, kterej k tomu mám vymyšlenej.
Ten text působí totiž trochu politicky a fanaticky, i když tak myšlený vůbec není (nejvýraznějším větou v refrénu je výkřik "for our lives against the lies"), což se mi zdá docela nepříjemný. Ale holt nikdo není dokonalý, že jo. Třeba se to ztratí v davu.
S těma bicíma je to trochu horší, ale možná by se to mohlo nějak nafejkovat na synťáku.
A kdybyste si kdyžtak chtěli poslechnout tu melodii, můžete si ji stáhnout nahranou jen na klavíru >zde, heslo je "warm-alliance". Akorát upozorňuju, že to "kytarový sólo" tam mám katastrofálně zahraný, protože jsem to vůbec neměla nacvičený.

A včera se mi stala taková trochu znepokojující věc - nechala jsem si totiž v uchu moc dlouho shitskou náušnici, takže mi z toho totálně ohnilo a potom mi z tý dírky začal trochu téct hnis a následně krev. Tak mi máma poradila, ať si do toho dám zlatou náušnici.
Teď z toho mám docela nateklou uzlinu a bolí mě z toho celá jedna strana krku, když polykám, ale nevadí, já jsem na tyhle drobný problémy celkem zvyklá, protože jsem někdy před asi tak dvěma lety měla záchvat, že jsem si chtěla roztáhnout ucho, jenže to dopadlo tak, že jsem toho musela nechat, protože jsem měla asi tak měsíc v kuse nateklou uzlinu a svinsky to bolelo.
Ehm, jo. Pardon, začínám psát trochu kraviny.

Před chvilkou jsem objevila krásný hipsta obrázky na tumblr.

Teď už ale trochu k organizačním záležitostem. S Amnézií ani s naším společným projektem s Bibi to nevypadá zrovna nadějně, protože jsem dospěla do toho stádia, kdy se za Amnézii začínám stydět, což se mi sice stává dřív nebo později u každý povídky, ale je to docela nepříjemný. A taky mě začaly napadat naprosto šílený obraty v ději, začínám se trochu bát, že se nakonec dozvíme, že je někdo z hlavních protagonistů mimozemšťan, nebo žába z Černobylu. :D Ale zase by to aspoň bylo nepředvídatelný, žejo.
A pokud jde o ten projekt s Bibi, s tím jsme dospěly do toho stádia, že jsme se na to totálně vybodly už asi tak před půl rokem. #lenost a prokrastinace
Jsme beznadějný.

Jo. To je ode mě dnes asi tak všechno. Ráda jsem vás zase jednou viděla a omlouvám se za naši neaktivitu.
Mějte se a žijte dlouho a blaze.

Jo, ještě, tím "žijte dlouho a blaze" jsem si připomněla Leonarda Nimoye... Škoda ho, bude mi chybět. (Teda jako ne, že bych ho znala osobně, ale víte co.) R.I.P.