Červenec 2016

Aktualizace 0.5

18. července 2016 v 11:26 | Harry Spike |  Výkec - Harry Spike
Zdarec,
takže na začátek to shrnu tak ve zkratce:
Jsme píče a kašleme tu na to. [muffled ratoj in da background: "To je ale píča!!!"]

A nyní to trochu rozvedu, přičemž budu hovořit pouze za sebe a ne za Bibi.
Nejprve vám objasním všechna fakta.
1) Amnézie je něco příšernýho a nedá se to číst, je to nedomyšlený, stupidní a stydím se za to. Proto nemám dvakrát chuť psát na tento blog, jelikož pod touto identitou jsem spojována s Amnézií, což je vskutku trapná situace. Od tý povídky se plně distancuji a omlouvám se za ni, byla jsem malý naivní děcko a vůbec jsem neuměla psát. (Ano, já vím, že to bylo před rokem a půl, ale když říkám, že jsem byla naivní malý děcko, tak jsem byla naivní malý děcko, dobře?)
2) Ačkoli Harry Spike je hezká přezdívka, která se mi stále líbí, v současnosti již pod ní nikde nevystupuji.
3) Přiznejme si to, Warm Aliens je docela divný jméno pro kapelu. Nedávno (no, není to zas tak nedávno) jsme uvažovaly o tom, že bychom byly Nultý zákon. To by znělo daleko víc cool. Ale jako fakt nevim. A nenahrály jsme zatím zhola nic. Vlastně jsme začaly nahrávat cover Still Into You od Paramore, ale to už je před rokem a od tý doby jsme s tím vůbec nijak nepokročily.
4) Nemám vůli sem nic psát a dokonce nemám ani vůli číst články ostatních. Omlouvám se.
5) Ačkoli dokážu vymýšlet komplikovaný a zdánlivě stoprocentně spolehlivý plány, obvykle ztroskotají na tom, že si neuvědomuju, že lidi jsou nelogičtí, nepředvídatelní, nepozorní a nedávají smysl. A to je jeden z důvodů, proč by asi bylo nejchytřejší nechat identitu "Harry Spike" zcela zmizet a zapadnout do věčných hlubin bezedného víru internetu. Žel Bohu já zřejmě zas tak chytrá nejsem, jelikož sem ještě vůbec píšu tenhle článek.


A jinak co se mýho života týče, za tu dobu, kdy jsme se neviděli jsem se měla tak různě. Ale teď jsem už delší dobu zrovna v takovým lepším období.
Poslední asi tak týden trávím tím, že si neustále honím nad trailery k novému Star Trek movie a vůbec se za to nestydím. A z nějakýho důvodu jsem si myslela, že to u nás vychází už 21. tohoto měsíce. Nechápu, jak mě to napadlo, každopádně zjištění, že tomu tak není, mi zlomilo srdce. Fakt nevím, jak to do tý doby přežiju. Obávám se, že pojdu. Ale budu se snažit vydržet. Musím ten film vidět, i kdyby to bylo to mělo být to poslední, co v životě udělám!

Když si zrovna nehoním nad trailery k novýmu Star Treku, dívám se na Star Trek TOS nebo si prohlížím fanarty a čtu fanfikce. A když zrovna nedělám nic spojenýho se Star Trekem, rozhodně nečtu povinnou četbu, kterou bych měla číst. Většinu času, který trávím nečtením oné povinné četby, se zabývám svým novým hobby, a to totiž líčením. Snažím se naučit věrohodně vypadající konturování a někdy se snažím vytvářet něco uměleckýho. Když zrovna nechci na svý kůži tvořit nějaký strašně estetický umělecký díla, je mým cílem dosáhnout toho, aby můj obličej vypadal co nejvíc "cis male". Jak vidíte, ta Harry je možná ten Harry, kterej se bál naplno prozkoumat sám sebe. Ale možná taky ne, co já o tom vím. Je příliš brzy vynášet definitivní soudy, na to nemám dostatek jistoty ani sebevědomí. Každopádně tohle ale není to, o čem bych s vámi teď chtěla mluvit.
Takže momentálně žiju pro Star Trek a makeup, což je fakt výborný a zodpovědný, moc si tleskám. A to už jsem měla pocit, že jsem se sebrala, dala si život dohromady a že napínám plachty a vyplouvám za svým cílem. Tak zřejmě ne. Jsem huge nerd trash a to se asi nezmění.

Eh, no, co to vlastně chci ještě říct? Jo, vlastně. Tímto se chci speciálně omluvit naší jediné čtenářce, Slečně Postradatelné, protože mi moje (téměř) bezestopé zmizení připadá vůči ní trochu nefér. Takže promiň, fakt je mi to líto, vím, jsem strašná sračka a všechno tohle. Fakt mě to mrzí a to nekecám.

A rozhodně od nás v nejbližší době neočekávejte žádnou aktivitu, z důvodu již zmíněného hned na začátku článku.

Jo. No. A aby tohle celý nebyl takovej suchej text, ještě sem vložím hitovku Captain Kirk is climbing a mountain. Poslechněte si ji a pak mi napište do komentářů, co pro vás symbolizuje ta hora a proč na ni lezete. Já osobně na ni lezu, protože ji chci obejmout a pomilovat.Tak se mějte. A hlavně nezapomeňte, že jste silní a kurážní a že všechno bude v pořádku. Dokážete cokoliv. Mám vás ráda a věřím ve vás.
Žijte dlouho a blaze.